Magazyn Dziecko Wiosna 2020, Wydanie Specjalne (Wydawnictwo Agora SA).

Bądź piękna w ciąży.

Mamy ogromną przyjemność pochwalić się tym, że wydaniu specjalnym magazynu Dziecko (Wydawnictwo Agora SA) Wiosna 2020 – pojawiła się wzmianka o kosmetykach Ecobotox. Oleje arganowy i z opuncji – „utrzymują skórę w znakomitej kondycji”, „zapobiegają rozstępom, nawilżają”.

Są to kosmetyki szczególnie polecane kobietom w ciąży, których ciało się zmienia dość intensywnie w przeciągu krótkiego czasu. Dlatego dbające o siebie przyszłe mamy powinny z wyjątkową miłością i starannością dbać o skórę swoją i dziecka (które niebawem ma się urodzić) – i właśnie kosmetyki Ecobotox są dla przyszłych mam doskonałą inwestycją w urodę i zdrowie. Szczególnie polecany w trakcie ciąży jest olej arganowy – na rosnący brzuch, biust, uda, ręce. Nawilży, odżywi, uelastyczni i – co może najbardziej kuszące – pomoże zwalczyć rozstępy. Ponadto nie tylko jest bezpieczny dla mieszkającego w brzuchu malucha, co dodatkowo przez wysoką zawartość witamin oraz kwasów omega 6 i 9 – wpłynie na poprawę lub stabilizację zdrowia dziecka. Ponadto oleje Ecobotox polecane są także dla skóry dzieci alergicznych lub z wrażliwością na kosmetyki i zawartą w nich chemię (jeszcze raz zaznaczę, że kosmetyki Ecobotox są w 100% naturalne, organiczne, wegańskie, nie testowane na zwierzętach, nie posiadają żadnych dodatków chemicznych).

Olejek z opuncji figowej – też w 100% naturalny – jest doskonałym pogromcą zmarszczek. Woda różana doskonale myje, nawilża rozjaśnia skórę na twarzy. Można ją także stosować do odżywiania włosów. Czarne mydło Ecobotox – do zmywania makijażu, do mycia ciała swojego i dziecka. Oraz dla tatusia J Kosmetyk idealny dla całej rodziny. Glinka ghassoul – dostarczy skórze niezbędnych minerałów.

Kosmetyki Ecobotox koniecznie wypróbujcie na własnej skórze – ecobotox.com

A po magazyn dziecko wybierzcie się do najbliższego kiosku lub galerii handlowej już niebawem. Oto zdjęcia z wydania przed dystrybucją:

slajd