O mnie

Pracuję jako pilot wycieczek turystycznych. W Maroku. Ta słoneczna plama na Ziemii, w północno zachodniej części Afryki jest jednym z najczystszych ekologicznie regionów na świecie. Są tam góry Atlas, liczne rzeki, jest brzeg oceanu Atlantyckiego oraz od północy zasilanie bryzą z Morza Śródziemnego. Są tam lasy cedrowe, arganowe, tujowe, lasy dębu korkowego, gaje palmowe oraz oliwne… Jest też Sahara – wielka pustka w miejscu nieistniejącego już dziś oceanu. Mówi się, że w Maroku jest baraka – czyli błogosławieństwo Allaha.

Od 7 lat Maroko jest moją miłością, pasją. Drugim domem. Źródłem spokoju i energii równocześnie.

Poznając stopniowo to miejsce – w trakcie pracy lub licznych prywatnych podróży – zaczęłam się interesować kosmetykami Marokanek. Zauważyłam, że na każde prawie problemy skórne lub zdrowotne – mają one jedną odpowiedz – natura. Masz wysypkę? – zastosuj olej arganowy. Problem z żołądkiem? – koniecznie kumin. Z włosami? – czarnuszka. Denerwujesz się? – idź na hammam. Albo nad brzeg oceanu. Przejdzie…

Zaczęłam stosować wszystkie te porady, kosmetyki i oleje. Najpierw zakochałam się w oleju arganowym (wreszcie przestała przesuszać mi się skóra na łydkach!), potem w czarnym mydle (świetnie myje i przy okazji peelinguje twarz i ciało!). I następnie w olejku z opuncji, który jest absolutnie skutecznym i całkowicie naturalnym pogromcą zmarszczek!

Zaczęłam przywozić te specyfiki moim koleżankom, one – podobnie jak ja – się zachwycały, dawały próbki swoim koleżankom, które przekazywały informację dalej i dalej i dalej… Dużo jest tych kosmetyków na polskim rynku, ale u mnie zawsze były sprawdzone. Najlepszej jakości.

I tak urodził się sklep Ecobotox.

Oleje Ecobotox są organiczne, wegańskie, bez dodatków innych składników (nawet wody), nietestowane na zwierzętach.

100% natury, zero ściemy!

Dbajmy o siebie naturalnie – lecz skutecznie!

Zapraszam:)

Dorota

slajd